P.P.U.H. Rejk, ul. Rzgowska 48, 93-172 Łódź, Polska

O nas

Firma PPUH Rejk, powstała w 1989 roku, zlokalizowana jest w centralnej Polsce, co jest atutem ze względu na dobrą infrastrukturę komunikacyjną.
Od początku istnienia zajmujemy się przeszyciami odzieży dla potrzeb firm, zgodnie z aktualnymi trendami mody światowej.

Z naszych usług korzystają renomowane polskie i zagraniczne firmy zlokalizowane na terenie kraju. Posiadamy również duże doświadczenie w szyciu na eksport.

Wyroby naszej firmy eksportujemy do krajów Unii Europejskiej takich jak:  Niemcy, Wielka Brytania, Francja, a także do Stanów Zjednoczonych.

Podstawowym założeniem, jakie przyświeca nam od chwili powstania, jest terminowe wykonanie zamówienia przy zachowaniu maksymalnej jakości wyrobów. Od lat wykonujemy nasze prace na czas nawet przy krótkich terminach realizacji. Klienci cenią sobie możliwość skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie przeszyć odzieży damskiej.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Ponieważ:

  • jesteśmy jedną z najstarszych i najbogatszych w doświadczenie krawieckie firmą z regionu
  • cechuje nas wysoka precyzja wykonania
  • nasi klienci są zawsze z nas zadowoleni
  • szyjemy odzież nie tylko dla klientów z całego kraju, ale również dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych
  • ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY RZETELNIE I NA CZAS!!!
Preferencje prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.