P.P.U.H. Rejk, ul. Rzgowska 48, 93-172 Łódź, Polska

Usługi

W zakres wykonywanych usług w Firmie PPUH REJK wchodzą przeszycia oraz wzorcownia. Wyroby mogą przejść pełen cykl produkcyjny (od uszycia pierwowzoru poprzez szablony, rozmiary do wykończenia, ometkowania i zapakowania), lub dowolną część procesu.

Nasza firma dysponuje doświadczonym zespołem kontrolerów jakości oraz pakowaczy. Jest w stanie spełnić wysokie wymagania każdego klienta.

Zleceniodawcami są nie tylko odbiorcy na rynek krajowy, ale przede wszystkim firmy z Anglii, Niemiec i Francji. Szyjemy również do innych państw Unii Europejskiej.

Posiadamy własną, pełną infrastrukturę produkcyjną, którą w pełni wykorzystujemy zapewniając produkcję na najwyższym poziomie jakościowym.
Spełnianie wysokich wymagań jakościowych zleceniodawców jest dobrą wizytówką naszej firmy. Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży krawieckiej i nowoczesne narzędzia produkcji, ale przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowana kadra (konstruktorzy odzieży, technolodzy, szwaczki, kontrolerzy).

Firma oferuje produkcję o różnym zakresie, od odszywania wstępnych kolekcji prezentacyjnych poprzez krótkie seryjne kolekcje bieżące do dużych zamówień sezonowych.

Preferencje prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.