P.P.U.H. Rejk, ul. Rzgowska 48, 93-172 Łódź, Polska

Usługi

PPUH REJK to producent odzieży damskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta to różnorodność i bogactwo wzorów dla kobiet.

producent sukienek

PPUH REJK to producent sukienek w których połączenie projektu, koloru i tkaniny pozwala każdej kobiecie czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo bez względu na sytuację.

PPUH REJK to producent żakietów damskich od klasycznych, ponadczasowych wzorów do nowoczesnych, odważnych, zgodnych z najnowszymi trendami.

producent żakietów damskich
producent płaszczy damskich

PPUH REJK to producent płaszczy damskich wykonanych z najlepszych materiałów zapewniających komfort i luksus.

PPUH REJK to kontrola i opieka nad pełnym cyklem produkcyjnym – od projektu i uszycia pierwowzoru poprzez szablony, rozmiary do wykończenia, ometkowania i zapakowania, lub dowolnej jego część. Oferujemy również przeszycia odzieży damskiej.

PPUH REJK to doświadczony zespół fachowców, kontrolerów jakości oraz pakowaczy. Jest w stanie spełnić wysokie standardy każdego klienta.

przeszycia odzieży damskiej

Nasi kontrahenci to nie tylko odbiorcy na rynek krajowy, ale przede wszystkim firmy z Anglii, Niemiec i Francji. Szyjemy do wielu państw Unii Europejskiej.

Posiadamy własną, pełną infrastrukturę produkcyjną, którą w pełni wykorzystujemy zapewniając produkcję na najwyższym poziomie jakościowym.
Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży krawieckiej i nowoczesne narzędzia produkcji, ale przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowana kadra (konstruktorzy odzieży, technolodzy, szwaczki, kontrolerzy).

PPUH REJK to produkcja o różnym zakresie, od odszywania wstępnych kolekcji prezentacyjnych poprzez krótkie seryjne kolekcje bieżące do dużych zamówień sezonowych. Nowoczesna wzorcownia, nowoczesna krojownia, szwalnia jak i wykańczalnia to nasz atut aby sprostać różnorodności zamówień.

Preferencje prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.